Слухати

Топ-менеджер Google і Uber створив церкву штучного інтелекту / Новини на Громадському радіо

Топ-менеджер Google і Uber створив церкву штучного інтелекту

29 вересня 2017 - 13:20
Мета «Шляху майбутнього» — «розробляти та просувати реалізацію божества, заснованого на штучному інтелекті», через розуміння і поклоніння йому

Один з ключових фахівців у сфері безпілотних автомобілів, колишній технічний керівник підрозділів Google і Uber Ентоні Левандовські заснував релігійну організацію «Шлях майбутнього», яка може вважатися церквою штучного інтелекту, пише AiN з посиланням на  американський журнал Wired.

Згідно з раніше невідомими документами, мета організації — «розробляти та просувати реалізацію божества, заснованого на штучному інтелекті», через розуміння і поклоніння йому. «Шлях майбутнього» планує «робити внесок у поліпшення суспільства». В організації  поки що не відповіли на запити Wired, The Guardian або Cnet з проханням докладніше пояснити діяльність «Шляха майбутнього».

Сам Левандовські знаходиться в центрі судової тяжби між компанією безпілотних авто Waymo, що належить Google, і Uber. Як стверджують в Waymo, інженер перед звілненням з компанії в січні 2016 року завантажив понад 9 ГБ даних, що є комерційною таємницею. У травні він заснував стартап з розробки безпілотних вантажівок Otto, який через чотири місяці купив Uber. Як вважають в Waymo, сервіс таксі знав про махінації Левандовські. Після позову його звільнили з Uber. Розгляд справи, в якому Waymo вимагає $ 1,8 млрд, триває.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+