Слухати

У Польщі збирають гроші на операцію для пораненого на Майдані журналіста / Новини на Громадському радіо

У Польщі збирають гроші на операцію для пораненого на Майдані журналіста

29 вересня 2017 - 18:33
У Польщі збирають кошти на операцію українського журналіста та фотокореспондента, якого поранили під час Революції Гідності

Мова йде про Ігоря Демченка, йому потрібна чергова операція ока.

Про це повідомляють на сайті, де збирають кошти для операції.

Ігор Демченко зазнав поранення на Майдані 19 січня 2014 року. У чоловіка, котрий фотографував перебіг Революції Гідності, кинув гранату службовець «Беркуту». Внаслідок вибуху Ігор дістав поранення в око. Волонтери перевезли його до Варшави, і тут йому зробили окулістичну операцію. Але від 2014 року Ігор змушений піддаватися черговим хірургічним втручанням, оскільки організм не приймає прищепленої рогівки. Наступна операція призначана на 3 жовтня.

Читайте також: Музею Революції Гідності виділили землю

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+