Слухати

Люди в масках блокують Фестиваль Рівності у Запоріжжі. Двоє людей постраждали, є затримані, — журналістка / Новини на Громадському радіо

Люди в масках блокують Фестиваль Рівності у Запоріжжі. Двоє людей постраждали, є затримані, — журналістка

30 вересня 2017 - 16:59
За даними організаторів, люди в масках розпилюють газ на тих, хто хоче зайти на територію проведення заходу

Організатори Фестивалю Рівності у Запоріжжі заявляють про те, що захід намагаються зірвати біля сотні молодиків спортивної зовнішності.

Про це йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці Фестивалю. 

«Люди в масках блокують вхід. Не дають зайти гостям… Розпилюють газ на бажаючих зайти на захід!», — зазначають організатори. 

Як повідомила у коментарі Громадському радіо журналістка Євгенія Назарова, одна людина постраждала, сімох осіб затримали. 

Водночас організаторка заходу Яна Сасіна заявила про те, що постраждало 2 людини. За її словами, одна дівчина отримала легкі травми, а іншу дівчину дві жінки побили ногами. 

Як відомо, темою цьогорічного Фестивалю Рівності є «мова наближення».

«Фестиваль запрошує подумати над шляхами подолання відстані, можливості почути і роздивитися інших, дозволити своїй та чужій інакшості перебувати поруч, не намагаючись змінити,  віддалитися, викреслити», — йдеться у анонсі події.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+