Слухати

Режисери з Франції, Білорусі, Грузії, Польщі та Німеччини поставлять вистави у Києві

30 вересня 2017 - 16:28
Станіслав Жирков, художній керівник театру «Золоті ворота» розповів Громадському радіо про новий «#Сезон_безвіз»
Режисери з Франції, Білорусі, Грузії, Польщі та Німеччини поставлять вистави у Києві / Новини на Громадському радіо

«У нас робота кипить. Це «#Сезон_безвіз», у нас будуть працювати лише іноземні режисери. Це Франція, Білорусь, Грузія, Польща та Німеччина», – розповів Станіслав Жирков в ефірі Громадського радіо.

За його словами, робота з іноземними режисерами дуже корисна акторам театру:

«Актори щасливі, і їм зараз заздрять дуже багато колег з інших театрів, тому що за один сезон вони можуть попрацювати в зовсім різних системах. У вересні відбулася прем’єра «Сьогодні вечері не буде» французького режисера Жуля Одрі, і вони провели майже чотири тижні разом – це був фантастичний час. І прем’єра класно пройшла, і мало квитків уже залишилось на жовтневу виставу», – розповів він.   

Станіслав Жирков також розповів про свою роботу:

«Я як художній керівник театру маю право поставити одну виставу за сезон, і прем’єра якраз от буде, це 11-12 жовтня, квитків на ці дати ви уже не знайдете, шукайте їх на листопад. Це вистава, яка в нашому варіанті має назву: «Тату, ти мене любив?» Це п’єса білоруського драматурга Дмитра Богославського», – розповів він.  

Читайте також: Незалежним є той театр, який займається важливими соціальними функціями, — Стас Жирков

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+