Слухати

Сценарій байопіку про письменницю Лесю Українку потрапив до міжнародної програми для сценаристів ScripTeast

30 вересня 2017 - 09:52
Сценарій українського фільму «Узлісся» про Лесю Українку відібрали для участі у програмі для сценаристів ScripTeast
Сценарій байопіку про письменницю Лесю Українку потрапив до міжнародної програми для сценаристів ScripTeast / Новини на Громадському радіо

Сценарій українського фільму «Узлісся» про Лесю Українку відібрали для участі у міжнародній програмі для сценаристів ScripTeast, повідомляє Новое время.

Участь у цій програмі сприятиме пошуку міжнародних партнерів для виробництва фільму. Перший етап відбудеться у жовтні у Польщі.

Байопік (біографічний фільм) з робочою назвою «Узлісся» – це біографічна розповідь про життя поетки та письменниці Лесі Українки. Стрічка розповідатиме про ключові повороти в її долі.

За словами продюсерки та авторки ідеї фільм Юлії Сінькевич, задум зняти фільм про Лесю Українку виник спонтанно, коли вони разом з Марією Москаленко проїжджали повз Сурамі, де померла поетеса.  «Мені здавалося, фільми про долю Лесі Українки повинні існувати, а тема лежить на поверхні, –  каже Сенкевич. – Але єдина ігрова «Іду до тебе» була знята в 1971 році. Ми хочемо створити фільм, в котрому Леся розкриється як жива людина зі своїми слабкостями й емоціями».

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+