Слухати

У Калинівці з ранку надійшло 10 заяв про снаряди на земельних ділянках жителів — ДСНС / Новини на Громадському радіо

У Калинівці з ранку надійшло 10 заяв про снаряди на земельних ділянках жителів — ДСНС

30 вересня 2017 - 14:05
20 піротехнічних розрахунків з Винницької області також сусідніх областей проводять вивезення боєприпасів.

Про ситуацію у Калинівці (Вінницька область), де триває розмінування та відновлення мирного життя розповів в ефірі Громадського радіо спікер обласної ДСНС Олександр Кутовий.

«20 піротехнічних розрахунків з Винницької області також сусідніх областей проводять вивезення боєприпасів. Я знаходжуся прямо зараз біля арсеналу, тут пролунало кільки декілька вибухів з ранку. Вибухи, яки відбуваються людям не загрожують. Населення повернулося до домівок. займається ремонтом», — розказав Кутовий.

Але мирне життя ще не настало, жителі продовжують знаходити на своїх городах  частини снарядів.

«Заяви про знаходження снарядів у городах поменшало, але сьогодні з ранку вже 10 заяв, рятувальники звертаються до усіх громадян, на випадок виявлення вибухонебезпечних предметів, треба якось помітити місце його розташування та терміново зателефонувати у службу порятунку або до національної поліції, переносити, або навіть торкатися снарядів суворо забороняється», — сказав Кутовий.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+