Слухати

У Києві на Троєщині сьогодні будуть змагатися безпілотники

30 вересня 2017 - 09:32
У суботу, 30 вересня, на Троєщині відбудеться турнір з аеророзвідки на честь загиблого бійця Володимира Кочеткова-Сукача (позивний Чубака)
У Києві на Троєщині сьогодні будуть змагатися безпілотники / Новини на Громадському радіо

Сьогодні  на Троєщині біля села Погреби  відбудеться турнір з аеророзвідки на честь загиблого бійця Володимира Кочеткова-Сукача («Чубака»).

Іван Михайловський, співорганізатор турніру у ефірі Громадського радіо розказав про подію.

«Можуть прийти всі охочі з дітьми — планується змагання безпілотників, показові польоти, презентації летаючої техніки, відвідувачі самі зможуть «політати» на симуляторах. Крім того, буде польова кухня, метання ножів, перетягування канату,» — сказав Михайловський.

На заході будуть як військові команди, які займаються аеророзвідкою,  так й цивільні шанувальники польотів на дронах та конструктори, які є невійськовозобов’язаними, але працюють для армії. Будуть створені всі умови, щоб побачити та потримати у руках техніку, що рятує життя військовим на сході.

Для  гостей також підготовлено концертну програму — виступатиме Олег Короташ та Сергій Василюк, також анонсовано виступи Юрія Гусарука, Василя Панченко та Богдана Доща, очікується гурт Рутенія. 

Організатор додав, що турнір названий в честь батька української аеророзвідки Володимира Кочеткова-Сукача, який першим почав конструювати безпілотники з приладами нічного бачення. та згуртував навколо себе ентузіастів безпілотної техникі.  Володимир Кочетков-Сукач загинув 15 березня в районі Красногоровки Мар’їнського району Донецької області, підірвавшись на міні. Він врятував дівчину, що знаходилась поруч, попросивши її відійти, і не помітив ще одного дрота…

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+