Слухати

У Запоріжжі в один день пройде Фестиваль рівності та круглий стіл про збереження традиційної родини / Новини на Громадському радіо

У Запоріжжі в один день пройде Фестиваль рівності та круглий стіл про збереження традиційної родини

30 вересня 2017 - 14:40
Організатори фестивалю хочуть створити безпечний майданчик для всіх людей, незалежно від їх сексуальної орієнтації, національної або гендерної ідентичності

У Запоріжжі, сьогодні, 30 вересня пройде «Фестивалю рівності».

Як повідомляють на своїй сторінці в Facebook організатори фестивалю, вони хочуть створити безпечний майданчик для всіх людей, незалежно від їх сексуальної орієнтації, національної або гендерної ідентичності.

«Ми хочемо створити простір для перезавантаження та створення сучасних смислів, наблизитися до нового, більш відкритого світу, в який рано чи пізно перетвориться і запорізьке суспільство», — пишуть організатори.

Темою фестивалю стане «мова наближення». Учасники заходу будуть вчитися долати бар’єри, чути і розуміти один одного. Основна ідея фестивалю, за словами організаторів, полягає в тому, що на ньому не потрібно намагатися змінитися, сховатися або сховатися. Все всі будуть рівні.

Паралельно з цім теж 30 вересня  відбудеться круглий стіл «Міцна родина», що організовує «Свобода», «Національний корпус» та «Правий сектор». Під час круглого столу вони планують обговорити  методи збереження сімейних цінностей та традіційної родини, повідомляє «Zабор».

Нагадаємо, перший Фестиваль рівності в Запоріжжі  відбувся в 2016, але супроводжувався погрозами та перепонами  з боку радикально налаштованих груп націоналістів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+