Слухати

Іспанська поліція намагається відключити інтернет, щоб завадити електронному голосуванню, — місцевий житель / Новини на Громадському радіо

Іспанська поліція намагається відключити інтернет, щоб завадити електронному голосуванню, — місцевий житель

01 жовтня 2017 - 13:28
За словами Андрія Антоновського, який живе у Барселоні, поліція намагалася прорватися на дільниці, щоб вилучити матеріал для голосування, внаслідок чого деякі люди постраждали

 

 

В каталонських медіа почали з’являтися фотографії людей, побитих іспанською поліцією. Про це в ефірі Громадського радіо повідомив Андрій Антоновський — художник, поет та перекладач, який живе у Барселоні.

За його словами, на вулицях міста сутичок немає, все спокійно, а постраждалі отримали травми саме біля дільниць.

«Поліція намагалася прорватися на дільниці, щоб вилучити матеріал для голосування. Люди стояли у черзі. Поліція просто вривалася в ряди людей, розмахуючи кийками направо і наліво, розбиваючи голови, руки, ноги і так далі. Насправді, це дуже жорстко. Це шокує усіх.  Хоча люди лишаються біля дільниць та не бояться, заявляючи про те, що вони не мають страху», — зазначив Антоновський.  

Водночас він зауважує, що інформація, яку озвучує офіційна іспанська влада, каталонський уряд та медіа, різниться.

«За офіційною інформацією, більша частина дільниць закрита, і люди не можуть там проголосувати. Насправді, з понад 2300 дільниць відкрито більше 1500. Частина з них зачинена, але це не значить, що не відкриється якась інша дільниця. Тому що є можливість дуже швидко перейти інше приміщення», — розповідає Антоновський.

Як відомо, у Каталонії відкрилося електронне голосування. Проте, за словами Андрія Антоновського, іспанська поліція за допомогою своїх технічних засобів намагається відключити інтернет.

«Через це виникли певні проблеми. Люди довго стоять у чергах. Але вони налаштовані серйозно і готові чекати до вечерова. Тому намагаються вирішити питання інтернету якимись іншими методами», — повідомив Антоновський. 

Як відомо, сьогодні, 1 жовтня, у Каталонії проходить референдум про незалежність, який уряд Іспанії вважає незаконним.

Раніше Громадське радіо повідомляло про те, що у Барселону, столицю автономного округу Каталонії, з’їхалися трактористи та пожежники, аби перекрити рух для правоохоронців, котрі блокують виборчі дільниці.

Як повідомили в повідомили в службі екстреної допомоги, в результаті зіткнень між протестувальниками і правоохоронцями постраждали 38 осіб. 

Місцеві ЗМІ пишуть про те, що поліція застосувала гумові кулі проти прихильників референдуму за незалежність Каталонії. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+