Слухати

Щороку кількість українських компаній, що експортують до ЄС, зростає майже на 30%, — Микольська

01 жовтня 2017 - 10:49
Експорт українських товарів до ЄС за сім місяців зріс на 26%
Щороку кількість українських компаній, що експортують до ЄС, зростає майже на 30%, — Микольська / Новини на Громадському радіо

Щороку на 25-30% зростає кількість українських підприємств і компаній, які експортують товари у Європейський Союз.

Про це в ефірі Громадського радіо розповіла заступниця міністра економічного розвитку і торгівлі України — торгова представниця України Наталя Микольська.

«За сім місяців експорт товарів до ЄС склав 9,5 млрд доларів і збільшився з аналогічним періодом 2016 року на 26%. Протягом 2017 року щомісячно є постійна тенденція зростання», — розповіла вона.

Сьогодні набувають чинності додаткові торговельні преференції для українського експорту до Європейського Союзу. Таким чином на три років звільняються від спалити ввізного мита певні групи промислових товарів, що були виключенням з режиму вільної торгівлі, розповіла заступниця міністра. Мова йде деякі види взуття, хімічні пігменти, мідні та алюмінієві вироби, електронні монітори.

Також збільшується об’єм квот на ряд сільськогосподарських продуктів, які вже ввозяться на територію ЄС.

Преференції починають діяти сьогодні. Винятком є квоти на експорт українського зерна, які набудуть чинності з 1 січня 2018 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+