Слухати

У Колумбії три місяці не будуть стріляти через перемир’я

01 жовтня 2017 - 16:07
Першого жовтня у Колумбії почав діяти режим припинення вогню між регулярною армією та повстанським угрупованням

Між колумбійською регулярною армією та останнім активним повстанським угрупованням в країні – «Армією національного звільнення» — розпочалося перемир’я.

Про це повідомляє DW.

«Перемир’я триватиме до 9 січня. До цього терміну колумбійська влада сподівається домовитися про його продовження», — йдеться в повідомленні.

Водночас наголошується, що з початку лютого цього року представники Боготи і ELN займаються узгодженням мирного договору.

Угруповання ELN було засновано в 1964 році на хвилі кубинської революції. Сьогодні до її складу входять близько 1500 осіб. В основному бойовики діють на сході країни. Правоохоронні органи країни вважають ELN відповідальною за тисячі злочинів, включаючи вбивства, викрадання людей і екологічні правопорушення.

Читайте також: У столиці Колумбії Боготі близько арени для кориди прогримів вибух, в результаті якого близько 30 людей отримали поранення

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+