Слухати

До вибухів в Калинівці налаштовували систему попередження нападів з повітря, - Міноборони / Новини на Громадському радіо

До вибухів в Калинівці налаштовували систему попередження нападів з повітря, - Міноборони

02 жовтня 2017 - 21:50
Спікер Генерального штабу України Владислав Селезньов розповів про нову систему попередження нападів з повітря та терміни її впровадження

«Цього року були кошти на створення цієї системи раннього виявлення нападів з повітря у Калинівці. Ця система монтувалась і нам не вистачило буквально зовсім трохи часу. До кінця року ця структура була б сформована і забезпечувала прикриття цього об’єкту. 

Ця система — цілий комплекс апаратури. В тому числі електронних засобів, що дозволяють гасити сигнал безпілотних апаратів. В тому числі системи ППО. Ракети, які здатні знищувати апарати на низьких та наднизьких висотах. Тобто ми можемо виявити безпілотник, вимкнути сигнал, тоді він стає некерованим. І далі безпілотник або падає, або повертається до власника. І ми можемо його збити. Ця система вже монтувалась. Інші склади та бази будуть мати такі системи більш менш рівномірно. Але пріоритет буде для баз, які знаходяться на лівому березі через близькість до АТО». 

Нагадаємо, увечері 26 вересня на базі боєприпасів у Калинівці, що під Вінницею, почалися вибухи. У СБУ повідомили, що за даним фактом було відкрито кримінальне провадження за статтею «Диверсія». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+