Слухати

Міріам Драгіна бере участь в аукціоні, щоби допомогти онкохворим дітям

02 жовтня 2017 - 12:01
Ведуча програми «Цією людиною був Альберт Ейнштейн» на Громадському радіо пропонує унікальний лот на аукціоні Charitum
Міріам Драгіна бере участь в аукціоні, щоби допомогти онкохворим дітям / Новини на Громадському радіо

Громадське радіо знову допомагає Фонду допомоги онкохворим дітям «Краб». Наша ведуча, співзасновниця Brain&Ukraine і Kyiv Market Міріам Драгіна виставляє на аукціон Charitum лот  — консультація за кавою. 

Charitum — соціальне онлайн-медіа, яке розповідає про важливість і користь зустрічей. На думку проекту, комунікація веде до розвитку, а будь-який обмін досвідом стає поштовхом до нових починань, навіть невеликий акт добра дає імпульс великих змін, а мінімальна пожертва робить чиєсь життя кращим.

Сharitum — це благодійний аукціони корисних знайомств, унікальний шанс зробити благодійну справу і отримати знання. 

Заходьте на сайт Charitum, обирайте лот, робіть свою ставку та отримуйте знання. 

Нагадаємо також, що триває кампанія по збору коштів на виробництво нових програм та поширення мовлення у нові міста Громадського радіо. Ми віримо, що українці можуть самі фінансувати чесні медіа. Ми залишаємося поза контролем олігархів, держави чи великого бізнесу. 

Підтримати Громадське радіо на Спільнокошті. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+