Слухати

Розпочалося голосування за програму Громадського радіо на Громадському бюджеті участі  / Новини на Громадському радіо

Розпочалося голосування за програму Громадського радіо на Громадському бюджеті участі

02 жовтня 2017 - 12:34
Проект «Спільний простір» № 615 на Громадському бюджеті участі Києва пройшов перший відбір. Фінансування отримають проекти, за які віддадуть більше голосів

«Спільний простір» – цикл передач про те, як одночасно захистити право киян на місто, архітектурну спадщину і разом з тим розвивати простір. Чим керуватись і чим чим керуються в інших розвинутих країнах, чи можна застосувати такий досвід в Україні — шукати спільні рішення в прямому ефірі Громадського радіо будуть учасники програми – представники київської влади, експерти, представники громадянського суспільства. 

За однієї умови — треба проголосувати онлайн за проект на Громадському бюджеті міста Києва. Наш проект №615.   Реєстрація проста — або через банківську систему, або через паспортні дані чи картку Киянина. До кінця голосування залишилось чотири тижні. Фінансування отримають проекти, які першими будуть у списку, і за які віддадуть більшість голосів. 

Команда проекту Громадського радіо чекає на підтримку і бажає приділити максимум уваги проблемам Києва, зробити програму зручним публічним медійним майданчиком для обговорень і аналізу найважливіших проблем київського простору. Сподіваємось, дискусії в студії будуть корисні і для інших міст України.

Що таке бюджет участі? Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них. Будь-який житель міста може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету 2017 року. Платформа «Громадський проект» дозволить вам брати участь в конкурсі, не виходячи з дому: ви можете подати заявку on-line і відслідковувати долю свого проекту прямо на сайті.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+