Слухати

Український політв’язень Євген Панов написав листа із СІЗО (ТЕКСТ) / Новини на Громадському радіо

Український політв'язень Євген Панов написав листа із СІЗО (ТЕКСТ)

02 жовтня 2017 - 20:43
Політв'язень Євген Панов, якого заарештувала ФСБ в серпні 2016 року, написав нового листа

Про це повідомив брат Євгена — Ігор Котелянець на сторінці Фейсбук. Нагадаємо, що російська ФСБ затримала Панова в серпні 2016 відразу після перетину адмінкордону з Кримом. За версією захисту, це сталося відразу після того, як Панов перетнув адмінкордон із півостровом.

«Здравствуй Украина и мой любимый город Энергодар! Здравствуйте дорогие Украинцы и все в мире люди, которые писали мне письма когда письма ко мне доходили! 

Я очень благодарен всем за поддержку, и иногда, как говорится, «находит грусть», я перечитываю письма, которые приходили мне в «Лефортово» и как бы заряжаюсь энергией от них. Особенно сейчас, когда я «благополучно» изолирован от всякой информации, ни радиоточки, ни газет не говоря уже за телевизор. 

Я не знаю когда это все закончится, но если не верить, тогда незачем жить. Я конечно не очень умею писать красивые письма, но пишу как есть, что на душе, то и на бумаге. Времени мало на то чтобы написать и отдать сейчас. Но хотя бы так немного отблагодарить за поддержку, не могу быть неблагодарным! 

P.S. Вибачаюсь за те, що написав російською мовою, але якщо б я писав українською, то наробив би багато помилок. Я вже більше року не чув та не читав українською. Дякую за підтримку! Слава Україні! До побачення! :)», — написав Євген Панов у листі. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+