Слухати

В Криму обшуки, двох чоловіків відвезли в невідомому напрямку (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

В Криму обшуки, двох чоловіків відвезли в невідомому напрямку (ВІДЕО)

02 жовтня 2017 - 09:28
Едем Семедляєв поїхав за колоною, в якій увезли його підзахисного Рената Сулейманова, щоб дізнатися, куди його увезли

2 жовтня о 6.00 ранку в будинку жителя села Мельничне Білогірського району Талята Абдурахманова 1953 року народження, силовики провели обшук і відвезли його в невідомому напрямку. Про це повідомив Координатор Кримської контактної групи з прав людини Абдурешит Джеппаров, передає Маммет Мамбетов.

Адвокат Едем Семедляєв повідомляє про обшук у Рената Сулейманова в селищі Молодіжне Сімферопольського району. За його словами, адвоката на обшук не пустили. Обшук закінчився. На відео адвокат говорить, що Сулейманова також увезли в невідомому напрямку. Семедляєв намагається рухатися за колоною яка увозить його підзахисного, але говорить, що одна з авто стає на його шляху, щоб завадити руху. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+