Слухати

Запоріжжя: рятувальники назвали численні порушення пожежної безпеки в хостелі (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Запоріжжя: рятувальники назвали численні порушення пожежної безпеки в хостелі (ВІДЕО)

02 жовтня 2017 - 17:32
Зокрема, коридори в будівлі, де був хостел, були обшиті горючими матеріалами

В Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій в Запорізькій області повідомили про численні порушення пожежної безпеки в хостелі, де вранці сталася пожежа. 

«Жінка з дитиною просили по допомогу з вікна другого поверху, але не могли вийти на прибудовану покрівлю, тому що всі вікна були забрані ґратами. Тому замість гасіння пожежі довелося визволяти їх першому підрозділу. Наступні підрозділи також були спрямовані на пошук і порятунок людей, але приміщення було не пристосованим в протипожежному плані, тому що має одну сходову клітину, один евакуаційний вихід, коридори були обшиті горючими матеріалами. Пожежа швидко розповсюджувалася по приміщенню», — повідомив працівник ДержСНС.

За його словами, час знадобився і для того, щоб вимкнути електрику в будівлі, де сталася пожежа:

«Ніхто не міг нам надати інформацію про те, де знаходиться лічильник, де можна зробити відключення електроенергії», — додав він.

Нагадаємо, 2 жовтня в Запоріжжі в хостелу сталася пожежа. На місці події рятувальники виявили тіла чотирьох загиблих. Ще одна людина померла в лікарні.

Читайте також: Пожежа в Запоріжжі: дозвільних документів на облаштування хостелу не було

Згодом стало відомо, що четверо загиблих в пожежі були вихідцями з Азербайджану.

При пожежі також загинув сторож, який проживав в Запоріжжі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+