Слухати

«Звільніть наших рідних» — нова програма на Громадському радіо / Новини на Громадському радіо

«Звільніть наших рідних» — нова програма на Громадському радіо

02 жовтня 2017 - 12:55
На Громадському радіо виходить нова програма про політв'язнів і полонених

Ведучими програми стали: сестра Олега Сенцова Наталя Каплан, брат Євгена Панова Ігор Котелянець, журналістка і ведуча Громадського радіо Ірина Ромалійська

«Ми – родичі українських політв’язнів. Наших рідних викрала та ув’язнила Росія. Путінська пропаганда зробила з них «українських фашистів і терористів» – для залякування власного населення. Жертв у пастці стає все більше. Ми боремося за їх свободу», — так описують програму її ведучі.

Перший випуск вийде 4 жовтня. Надалі програма виходитиме щосереди о 20.00 год. 

Це повністю волонтерський проект. Якщо ви хочете підтримати Громадське радіо і вихід цієї програми, зробіть свій внесок на Спільнокошті

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+