Слухати

7-8 жовтня у Києві відбудеться лекторій з digital media та інтернет-журналістики / Новини на Громадському радіо

7-8 жовтня у Києві відбудеться лекторій з digital media та інтернет-журналістики

03 жовтня 2017 - 11:04
На заході свої лекції прочитають гуру світових та українських онлайн-медіа. Зокрема, Daily Mirror, CNN, Le Figaro, Voice of America, Громадське радіо, KyivPost.com та інші

 

Головний редактор Громадського радіо Кирило Лукеренко 7 жовтня 11:00-11:45 розповість про «Механізми залучення аудиторії (на прикладі Громадського радіо)» під час Online Media Guru. 

 

Online Media Guru  – це освітня конференція від провідних експертів з digital media для тих, хто хоче навчитися, як створювати професійний та захоплюючий контент, здійснювати ефективне управління та монетизацію медіа або успішно працювати в інтернет-журналістиці.

Тематики заходу: запуск і монетизація медіа; соціальні медіа; створення контенту:копірайтинг/сторітелінг; інтернет-журналістика; smm/контент-маркетинг. 

Кому лекторій буде корисним?
 — Журналістам, копірайтерам, smm/контент-менеджерам
 — Маркетологам та PR-менеджерам
 — CEO, менеджерам онлайн-медіа та підприємцям, які планують започаткувати свій digital-media бізнес
 — Молодим спеціалістам/студентам, які хочуть працювати журналістом, копірайтером, smm/контент менеджером
спікери — це CEO, головні редактори та експерти провідних онлайн-медіа

Реєстрація 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+