Слухати

Бойовики ОРДЛО відкрили осередок в Казані / Новини на Громадському радіо

Бойовики ОРДЛО відкрили осередок в Казані

03 жовтня 2017 - 12:38
З Татарстану на Донбас в різний час вирушило близько 500 людей

У Казані відкрилося відділення «Союз добровольців Донбасу». Ця організація об’єднує тих, хто воював на боці бойовиків на Донбасі, повідомляє «Московский комсомолец Казань».

vidkryttya.jpg

Бойовики ОРДЛО відкрили свій осередок в Казані // Антон Райхштат
Бойовики ОРДЛО відкрили свій осередок в Казані
Антон Райхштат

Зазначається, що на відкритті осередку зібралися люди без погон. На них була різна форма з різними нашивками. Були чоловіки з нашивками «батальйону «Спарта» (угруповання, яке очолював бойовик Арсеній Павлов з позивним «Моторола»), «бригади «Привид» (нею керував бойовик Олексій Мозговий). Були і представники «Народного ополчення Донбасу», яке створював Ігор Стрєлков.

«Тут зібралися люди, з власної волі взяли в руки зброю …», — зазначає видання.

На відкриття осередка прийшло кілька десятків людей. Керівником татарстанського відділення угруповання став Михайло Шаров.

Заступник голови «організації» Сергій Ширков (приїхав з Москви) зазначив, що з Татарстану на Донбас в різний час вирушило близько 500 людей. Число втрат невідомо, але повідомлення про загибель надходять до сих пір. 

vidkryttya1.jpg

Бойовики ОРДЛО відкрили осередок в Казані // Антон Райхштат
Бойовики ОРДЛО відкрили осередок в Казані
Антон Райхштат

Михайло Шаров запевнив, що вербуванням «організація» не займається. спрямовані на допомогу ветеранам в мирному житті. Однак очевидний військовий ухил тут всюди. Достатньо поглянути в розділ «Учебка» на офіційному сайті. Серед навчальних матеріалів: «Антологія бойових і мисливських пасток», «Основи снайперської майстерності», «Бій з автоматом Калашникова», «Правила стрільби зі стрілецької зброї і гранатометів».

«Подивишся, на всю цю конспірологію і мимоволі подумаєш, що воєнізована організація, що проповідує ідеї «Русского мира», не випадково відкривається в республіці саме зараз. Аж надто схоже це на якийсь привіт з федерального центру», — резюмував автор матеріалу.

boyovyk.jpg

Відкриття осередку бойовиків ОРДЛО в Казані // Антон Райхштат
Відкриття осередку бойовиків ОРДЛО в Казані
Антон Райхштат

Зазначимо, що угруповання «Союз добровольцев Донбасса» має осередки по всій Росії. Крім того, є «представництва» в окупованому Криму, на непідконтрольних територіях Луганської та Донецької областей. Існує у бойовиків і Тихоокеанське відділення. Угруповання було створено в 2015 році. Його очолив ватажок «ДНР» Олександр Бородай.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+