Слухати

ГПУ просить суд дозволити спеціальне досудове розслідування щодо Януковича / Новини на Громадському радіо

ГПУ просить суд дозволити спеціальне досудове розслідування щодо Януковича

03 жовтня 2017 - 14:20
Януковича підозрюють в організації перевищення влади правоохоронцями під час Майдану

Генеральна прокуратура України попросила Печерський районний суд Києва дозволити спеціальне досудове розслідування стосовно екс-президента України Віктора Януковича в справі про перевищення влади під час подій Євромайдану.

Про це повідомила прес-служба ГПУ.

Досудове розслідування проводиться з 23 червня 2017 року.

Януковича підозрюють в організації перевищення влади та службових повноважень працівниками правоохоронних органів з метою перешкоджання проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій, що призвело до масових жертв серед мітингувальників, тобто до настання тяжких наслідків, організації умисних вбивств та замахів на умисні вбивства учасників масових акцій протесту в центральній частині Києва у період з 18 по 20 лютого 2014 року та терористичного акту 20 лютого на вулиці Інститутській у столиці.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+