Слухати

Оголошення про тендер на закупівлю і установку передавачів Громадського радіо

03 жовтня 2017 - 11:36
Будівництво радіопередавальних об'єктів для ТРК «Громадське радіо» згідно отриманих ліцензій (тимчасових дозволів) у трьох місцях мовлення в Донецькій та Одеській областях
Оголошення про тендер на закупівлю і установку передавачів Громадського радіо / Новини на Громадському радіо

Номер: 01/10/2017

Дата оголошення: 3 жовтня 2017 року

Кінцевий термін подання пропозицій: 17 жовтня 2017 року

Опис: Будівництво радіопередавальних об’єктів для ТРК «Громадське радіо» згідно отриманих ліцензій (тимчасових дозволів) НР у м. Костянтинівка, Донецької  обл., у м. Арциз, Одеської обл., та у смт. Захарівка, Одеської обл.

Замовник:  ГО «Громадське радіо»

Фінансування:  Міністерство закордонних справ і у справах Співдружності націй Великої Британії

Контактна особа:  Олександр Бузюк, заступник голови правління, телефон +38 094 910 12 21[email protected]

Кодекс етики та ділової поведінки

ГО «Громадське радіо» прагне провести чесні закупівлі та обирає постачальників, ґрунтуючись лише на об’єктивних критеріях ведення бізнесу, а саме ціні та технічних перевагах. ГО «Громадське радіо» очікує від постачальників дотримання Стандартів ділової поведінки, а саме:

ГО «Громадське радіо» не дозволяє шахрайства, змови учасників тендеру, фальсифікації пропозицій/ставок, хабарництва або компенсаційних виплат («відкатів»). Порушення будь-якою юридичною або фізичною особою цих стандартів призведе до дискваліфікації щодо участі у закупівлях, відсторонення від закупівель для Громадського радіо у майбутньому, а інформація про порушника може бути передана до правоохоронних органів.

Співробітникам та іншим особам, що діють в інтересах ГО «Громадське радіо» суворо забороняється вимагати або приймати будь-які гроші, гонорари, комісії, кредити, подарунки, грошові винагороди, цінності або компенсації від поточних або потенційних постачальників в обмін на або в якості винагороди за співпрацю. Співробітники та найняті незалежні надавачі послуг для ГО «Громадське радіо», які демонструють таку поведінку підлягають звільненню/ припиненню співпраці, а інформація про них повинна бути доведена до відома правоохоронних органів. Крім того, ГО «Громадське радіо» зобов’язується повідомити представників донорських організацій, що підтримують діяльність ГО «Громадське радіо»  про будь-які пропозиції з боку постачальників грошей, гонорарів, комісії, кредиту, подарунків, грошової винагороди, цінностей або компенсації для отримання можливості співпраці.

Учасники тендеру повинні включити у свої пропозиції наступну інформацію:

·       Інформацію про будь-які близькі, сімейні або фінансові відносини з ГО «Громадське радіо» або співробітниками Проекту. Наприклад, якщо двоюрідний брат або сестра учасника тендеру працює у Проекті, це необхідно зазначити.

·       Інформацію про будь-які сімейні або фінансові відносини з іншими учасниками тендеру, які подали пропозиції. Наприклад, якщо батько учасника тендеру є власником компанії, яка подала іншу заявку, це необхідно зазначити.

·       Засвідчення, що ціни у пропозиції були визначені самостійно, без консультацій, перемовин або угоди з будь-яким іншим учасником тендеру або конкурентом з метою обмеження конкуренції.

·       Засвідчення, що уся інформація у пропозиції та супровідних документах є вірною і точною.

Засвідчення розуміння та згоди із забороною ГО «Громадське радіо» щодо шахрайства, хабарництва та компенсаційних виплат («відкатів»). Якщо у Вас виникнуть будь-які запитання стосовно вищенаведеної інформації або якщо Ви захочете повідомити про будь-які можливі порушення, будь ласка, звертайтеся до Олександра Бузюка, Заступника голови правління  ГО «Громадське радіо», ел.пошта:  [email protected]hromadskeradio.org. 

Розділ 1: Інструкції для учасників тендеру

Вступ: «Громадське радіо» — незалежна «розмовна» радіостанція, яку можна чути в Інтернеті та в FM та УКХ-діапазонах у різних містах України, що подає останні й найважливіші новини та аналіз поточних подій, не профільтровані через інтереси влади, бізнесменів чи політиків.

ГО «Громадське радіо» подає це оголошення про тендер на закупівлю та встановлення радіо передавального обладнання, супроводжувального обладнання та матеріалів у рамках програми розширення ефірного мовлення в Донецькій та Одеській областях.

Учасники тендеру несуть відповідальність за забезпечення відповідності пропозицій, отриманих компанією ГО «Громадське радіо», інструкціям, правилам і умовам, описаним у цьому оголошенні. Недотримання інструкцій, описаних у даному оголошенні, може призвести до дискваліфікації пропозиції з розгляду.

1.     Кінцевий термін подачі заявок і Протокол: Пропозиції повинні бути надіслані не пізніше, ніж до 18:00 17 жовтня 2017 р.  Заявки необхідно надсилати в електронній формі на адресу електронної пошти [email protected]hromadskeradio.org.

У будь-якій кореспонденції у відповідь на це оголошення про тендер, будь ласка, зазначайте номер: 01/10/2017. Пропозиції, отримані після зазначеного кінцевого терміну можуть вважатися як такі, що були подані із запізненням, та будуть розглянуті виключно на власний розсуд ГО «Громадське радіо».

Питання: Питання стосовно технічних або адміністративних вимог цього Оголошення про тендер повинні бути надіслані не пізніше, ніж о 18:00 10 жовтня 2017 р. на електронну адресу: [email protected]hromadskeradio.org. Питання повинні бути представлені у письмовій формі, телефонні дзвінки прийматися не будуть. Питання та запити про надання роз’яснень, а також відповіді на них, які, на думку ГО «Громадське радіо», можуть становити інтерес для інших учасників тендеру, можуть бути надіслані усім потенційним учасникам тендеру, які виявили зацікавленість у цьому тендері.

Лише письмові відповіді від ГО «Громадське радіо» вважаються офіційними та беруться до уваги при розгляді пропозицій. Будь-яка усна інформація, отримана від співробітників ГО «Громадське радіо» або інших осіб, не вважається офіційною відповіддю на питання, що стосуються цього Оголошення про тендер.

3.     Специфікації: Технічні специфікації необхідних товарів закупівлі наведені у Розділі 3. Усі товари, запропоновані у відповідь на це Оголошення про тендер, повинні бути новими і невживаними.

Будь ласка, майте на увазі, що якщо не зазначено інше, фірмові марки або моделі наводяться виключно в ілюстративних цілях. Дозволяється пропонувати аналогічний замінник, який відповідає технічним характеристикам.

4.     Пропозиції: Пропозиції у відповідь на це Оголошення про тендер повинні містити повну фінальну ціну, з урахуванням вартості доставки та усіх інших витрат. Ціни вказуються в українських гривнях. Пропозиції повинні залишатися чинними протягом щонайменше тридцяти (30) календарних днів після кінцевого терміну подачі заявок. Учасники тендеру повинні надавати цінові пропозиції на офіційному бланку або у форматі пропозиції; якщо це неможливо, учасникам тендеру пропонується заповнити таблицю в Розділі 3.

5.     Доставка: Адреса для доставки товарів, зазначених у цьому Оголошенні про тендер: у м. Костянтинівка, Донецької  обл., вул. Демещенка,116; у м. Арциз, Одеської обл., вул. Калмикова, 39  та у смт. Захарівка, Одеської обл., вул. Михайлівська, 17. Учасник тендеру повинен надати орієнтовний термін поставки у календарних днях з моменту отримання замовлення. Зазначений у пропозиції орієнтовний термін доставки стане частиною відповідного договору з переможцем тендеру.

6.     Гарантія: Гарантійне обслуговування та ремонт у межах країни-партнера є обов’язковими для усіх товарів у рамках цього Оголошення про тендер. Якщо інше не зазначено у технічних специфікаціях, усі товари, запропоновані в рамках цього тендеру, повинні мати гарантію мінімум дванадцять (12) місяців від дати їх доставки та приймання товарів.

7.     Право на участь у тендері: Подаючи пропозицію у відповідь на це Оголошення про тендер, учасник підтверджує, що він та його основні співробітники не є такими, яким тимчасово заборонено, тимчасово призупинено або взагалі заборонено отримання фінансування або допомоги Уряду Великої Британії. ГО «Громадське радіо» не укладає угод з фірмами, яким тимчасово заборонено, тимчасово призупинено або взагалі заборонено отримання фінансування або допомоги Уряду Великої Британії.

8.     Оцінка пропозицій і визначення переможця: При визначенні переможця перевага буде надана учаснику тендеру, який подав пропозицію у форматі згідно з інструкцією, що міститься у цьому Оголошенні про тендер і відповідає критеріям прийнятності. Найкраща пропозиція визначається за сукупністю критеріїв оцінки:

Критерії оцінки

Ціна — 40 балів

Відповідність заявленим специфікаціям та технічним умовам Оголошення про тендер — 10 балів

Строк поставки — 20 балів

Гарантійне обслуговування – не менше 36 місяців — 30 балів

Зверніть увагу, що якщо будуть виявлені суттєві недоліки щодо відповідності вимогам Оголошення про тендер, пропозиція може бути визнана невідповідною та виключена з розгляду. ГО «Громадське радіо» залишає за собою право не зважати на несуттєві недоліки на свій розсуд.

Ми заохочуємо Вас надсилати свої найкращі пропозиції. Очікується, що контракт буде укладено виключно на підставі цих пропозицій. Проте, ГО «Громадське радіо» залишає за собою право здійснити будь-яку з наступних дій:

До укладення контракту ГО «Громадське радіо» може вести переговори з та/або задавати уточнюючі питання будь-якому учаснику тендеру.
Хоча перевага надаватиметься учасникам тендеру, які відповідатимуть усім технічним вимогам цього Оголошення про тендер, але ГО «Громадське радіо» може укласти договір на постачання частини товарів закупівлі або розділити їх між різними постачальниками, якщо це відповідатиме інтересам ГО «Громадське радіо».

У будь-який момент ГО «Громадське радіо» може скасувати це Оголошення про тендер.

9.     Правила та умови: Це лише запит на подання пропозицій. Оголошення цього тендеру жодним чином не зобов’язує компанію ГО «Громадське радіо» укладати договори або оплачувати витрати, що були понесені потенційними учасниками тендеру при підготовці та поданні пропозицій.

На цей запит поширюються стандартні правила та умови компанії ГО «Громадське радіо». Ці правила та умови поширюються на будь-який укладений договір. Будь ласка, зверніть увагу на наступні правила та умови:

(a)  Стандартний термін оплати компанії ГО «Громадське радіо»: 30 днів після доставки та приймання будь-яких товарів або результатів робіт. Оплата здійснюватиметься лише компанії, яка подавала свою пропозицію у відповідь на це Оголошення про тендер і є стороною відповідного договору, укладеного у зв’язку з ним; оплата третім сторонам не здійснюватиметься.

(b)  Будь-який договір, укладений за результатами цього Оголошення про тендер, базується на фіксованій ціні

(c)   Право власності на усі товари, що постачаються за будь-яким договором, укладеним за результатами цього Оголошення про тендер, переходить до ГО «Громадське радіо» після доставки товарів та їх приймання ГО «Громадське радіо». До моменту переходу права власності до ГО «Громадське радіо» усі ризики втрати, пошкодження та знищення товарів несе учасник тендеру.

Повне оголошення про тендер

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+