Слухати

У Нацполіції набирають ще 500 дільничних

03 жовтня 2017 - 14:54
До Національної поліції додатково доберуть 561 дільничних поліцейських, щоб підсилити підрозділи по країні

Про це повідомив голова Нацполіції Сергій Князєв під час робочого візиту до Головного управління Національної поліції у Сумській області, передає відомство.

За його словами, зміни стосуються поліцейських підрозділів превенції. «До їх функцій, найперше, належатимуть забезпечення публічної безпеки під час масових заходів, спілкування з громадою тощо», — повідомив Князєв.

Він також зазначив, що для забезпечення безпеки учасників масових заходів зараз у складі Управління патрульної поліції вводиться не менше 35 посад працівників тактичної поліції.

Навчання працівників цього підрозділу і введення його в дію орієнтовно планується навесні наступного року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+