Слухати

Бурштин, вибори мера та розслідування злочинів проти журналістів у Луцьку / Новини на Громадському радіо

Бурштин, вибори мера та розслідування злочинів проти журналістів у Луцьку

04 жовтня 2017 - 13:26
Про це і не тільки поговоримо під час прямого виїзного ефіру Громадського радіо у Луцьку 7-8 жовтня у Молодіжному центрі Волині

Ми хочемо дізнатися, що насправді хвилює всю Україну та чим живуть люди у Луцьку. Ми вважаємо, що кожен має право висловити свою думку і тому ми надаємо людям таку можливість. 

Ефіри, які будуть вести відомі журналісти Андрій Куликов та Наталка Соколенко, можна послухати наживо у Луцьку. Приходьте у Молодіжний центр Волині (Градний узвіз, 5)  7-8 жовтня з 10:00 до 12:00 год та приєднуйтесь до розмови.

Якщо ви не у Луцьку, слухайте нас в цей час на hromadskeradio.org. 

Поговоримо наступне 7 жовтня:

— Як узаконити видобуток бурштину на Волині. Справа КП «Волиньприродресурс». Спікери: Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик, Керівник КП «Волиньприродресурс» Василь Столяр.

— Децентралізація на Волині: успіхи і поразки (вибори в ОТГ). Спікери: Голова Княгининівської ОТГ Олена Твердохліб, Керівник підрозділу  Центру розвитку місцевого самоврядування у Волинській області Анатолій Пархом’юк, експерт з децентралізації та правових питань “Асоціації міст України” Валентин Малиновський.

—  Польсько-українське протистояння на Волині 1943 р. Спікери: місцевий історик Богдан Зек, український журналіст і письменник Іван Корсак.

Поговоримо про таке 8 жовтня:

 — Вибори мера в Луцьку. Політична ситуація в місті. Спікери: голова депутатської комісії  Луцької міської ради Андрій Козюра, пані екс-секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко, політолог Олександр Новосад.

—  Розслідування злочинів проти місцевих журналістів. Підтримка Громадського радіо в Луцьку. Спікери: журналістки Аріна Крапка та  Ірина Полетуха, заступник начальника слідства ГУ Національної поліції Волині Максим Новицький.  

—  Луцьк креативний. Бібліотека як простір для реалізації проектів. Спікери: Начальниця відділу менеджменту та креативних індустрій департаменту культури Луцької міської ради Юлія Євпак, директорка Волинської обласної бібліотеки імені Олени Пчілки Людмила Стасюк. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+