Слухати

Охоронці, які напали на знімальну групу Радіо «Cвобода» притягнуті до відповідальності, - Гелетей / Новини на Громадському радіо

Охоронці, які напали на знімальну групу Радіо «Cвобода» притягнуті до відповідальності, - Гелетей

04 жовтня 2017 - 19:10
Співробітники Управління державної охорони (УДО), які напали на знімальну групу програми «Схеми» 15 вересня 2017 року притягнуті до дисциплінарної відповідальності

«Службове розслідування щодо інциденту за участю «Схеми: корупція в деталях – RFERL» та військовослужбовців УДО України завершено. Двоє офіцерів-учасників інциденту та їх керівник притягнуті до дисциплінарної відповідальності.», — написав начальник УДО Валерій Гелетей.

Валерій Гелетей також додав, що за його вказівкою буде проведено додаткові заняття з дотримання правил військової ввічливості та поведінки військовослужбовців і планується проведення круглого столу з медіаекспертами та представниками ЗМІ з метою налагодження комунікації з журналістами.

Нагадаємо, що 15 вересня співробітники УДО скоїли напад на знімальну групу «Схем» біля одного з ресторанів у Конча-Заспі під Києвом. У закладі в цей час перебували президент Петро Порошенко, прем’єр-міністр Володимир Гройсман, віце-спікер парламенту Ірина Геращенко та ціла низка політиків.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+