Слухати

Прокуратура направила до суду справи проти трьох високопосадовців ЗС Росії

04 жовтня 2017 - 17:41
Серед них – справа стосовно заступника міністра оборони Росії генерала армії Дмитра Булгакова

Головна військова прокуратура направила до суду обвинувальні акти стосовно заступника міністра оборони Росії генерала армії Дмитра Булгакова, статс-секретаря — заступника міністра оборони РФ генерала армії Миколи Панкова та заступника Головнокомандувача Військово-морського флоту РФ віце-адмірала Олександра Федотенкова у скоєнні кримінальних злочинів.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Повідомляється, що злочини, передбачені ч. 5 ст. 27; ч. 3 ст. 110; ч. 4 ст. 27; ч. 1 ст. 111 (державна зрада); ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 437 (планування, підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни) Кримінального кодексу України.

Зазначається, що ці посадовці у лютому-березні 2014 року, перебуваючи на території Автономної Республіки Крим та місті Севастополь, діючи за попередньою змовою з іншими керівниками Збройних сил і представниками влади РФ, скоїли умисні дії з метою зміни меж території та державного кордону України.

Також у ГПУ повідомляють, що російські посадовці «схиляли шляхом погроз і підкупу військовослужбовців командування ВМС ЗС України до вчинення державної зради, пособничеству у веденні агресивної війни проти України, сприяли безперешкодному вторгнення військовослужбовців ЗС РФ для здійснення військової окупації території півострова Крим».

Зазначено, що обвинувальні акти щодо цих осіб 4 жовтня 2017 направлено в суд для здійснення спеціального судового розгляду. Кожен з них оголошений в розшук, судом надано дозвіл на їх затримання і доставку в суд для вирішення питання про застосування запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+