Слухати

Проректору з університету Драгоманова погрожують з Росії  / Новини на Громадському радіо

Проректору з університету Драгоманова погрожують з Росії

04 жовтня 2017 - 14:34
Проректор університету Драгоманова Ігор Вєтров отримує погрози з Російської Федерації

Про це він заявив в ефірі Громадського радіо, зв’язавши ці події з нещодавнім конфліктом зі студентами навколо проведення молебню замість університетських занять. 

«Можуть бути різні провокації та випадки. Мені зараз у Фейсбуці приходять погрози з Російської Федерації. Все це через шуміху, яку підняла пані Ірина», — розповів він у ефірі програми «Київ-Донбасі». Водночас, представники адміністрації пообіцяли запросити представників студентської ради на вчену раду, щоб обговорити подальшу співпрацю.

Нагадаємо, що 29 вересня у студентів Національного педагогічного університету Драгоманова виник конфлікт із адміністрацію університету через проведення молебню під час навчальних занять. Адміністрація не визнає студентську раду. Раніше представники адміністрації, в тому числі згаданий проректор Ігор Вєтров відмовлявся коментувати ситуацію.

Повну розмову з представниками студради та адміністрації ВНЗ слухайте за посиланням

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+