Слухати

В Північній Кореї заборонили продавати бензин всім, крім представників влади, — ЗМІ

04 жовтня 2017 - 08:20
Як заправляють паливом громадський транспорт, не повідомляється
В Північній Кореї заборонили продавати бензин всім, крім представників влади, — ЗМІ / Новини на Громадському радіо

Продаж бензину на комерційних заправках в КНДР закінчився з кінця вересня для всіх клієнтів, за винятком вищих посадових осіб Трудової партії Кореї, урядів, військових і спецслужб. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на японську газету Асахі.

Жорсткі обмеження на продаж бензину, за даними джерел видання, спрямовані на створення запасів газу після того, як в травні цього року Рада безпеки ООН обмежила експорт нафти та нафтопродуктів до КНДР. Таке рішення було прийнято в якості санкцій за проведення Пхеньяном ядерних випробувань у порушення діючих міжнародних заборон.

Газета заявляє, що з кінця вересня бензин на заправках в КНДР заливають тільки в баки автомобілів, чиї номери починаються з цифр 727. Вони випускаються тільки з вищим номером. Про порядок заправлення громадського транспорту та машин іноземців поки немає даних, відзначає газета.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+