Слухати

Законопроект про реінтеграцію Донбасу розколює Україну, — Роман Безсмертний / Новини на Громадському радіо

Законопроект про реінтеграцію Донбасу розколює Україну, — Роман Безсмертний

05 жовтня 2017 - 23:07
Екс-представник України в політичній підгрупі в Мінську Роман Безсмертний коментує новий законопроект про реінтеграцію Донбасу

4 жовтня президент Петро Порошенко вніс до ВР законопроект 7163 про реінтеграцію Донбасу. Екс-представник України в політичній підгрупі в Мінську Роман Безсмертний в ефірі Громадського радіо прокоментував законопроект:

«Якщо подивитися на текст документу, то там немає ні змісту, ні процедури, як будуть реінтегрувати. Там є поділ України. Цей поділ виходить з того, що запроваджується Штаб ЗСУ, який невідомо, на якій території буде діяти. А хто буде визначати оцю територію? Бо за документом цьому штабу підпорядковується місцеве самоврядування, адміністрації, бюджети, матеріальна база. З цього починалося гетьманство. Лівий берег і правий берег. На правому березі голова — Гройсман, а на лівому начальник Штабу ЗСУ Турчинов. Це означає, що буде два бюджети, два премє’ра. 

У мене таке враження, що рукою, яка писала документ — керувала нечиста сила. З моєї точки зору, автори хотіли уникнути відповідальності. Чому? Бо вони не вирішують питання військовополонених, не громадян, що проживають на окупованих територіях. Робиться підміна понять. Створюється якийсь штаб ЗСУ. Які сили не підпорядковані Верховному головнокомандувачу? Всі! Які стосунки будуть між Генштабом і Об’єднаним оперативним штабом ЗСУ? Фактично, цей закон вводить якийсь стан, який не називається воєнним. А цьому диктатору підкоряються адміністрації, самоврядування, бюджети. Що ми робимо?», — розповів Роман Безсмертний.

Нагадаємо, Керівник адвокаційного центу Української гельсинської спілки Євген Захаров вважає, що Штаб ЗСУ в мирний час — це нормально для гібридної війни

Також читайте: Законопроект по ОРДЛО — приватизація війни та контрабанди з боку президента, — Сироїд

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+