Слухати

Бойовики «Ісламської держави» стратили другого російського полоненого  / Новини на Громадському радіо

Бойовики «Ісламської держави» стратили другого російського полоненого

05 жовтня 2017 - 21:20
Заступник голови комітету Держдуми з СНГ Віктор Водолацький повідомив, що одибва полонених у Сирії були вбиті бойовиками «Ісламської держави»

Про це повідомляє MK. «Підтверджується інформація, що після тієї частини відео, яка була показана в соцмережах, їм підсунули папірець, який вони повинні були прочитати на камеру….Їх змушували це зробити, але ні Роман (Заболотний), ні Григорій (Цуркан) не підкорились їхній вимозі», — сказав депутат, не розкриваючи своїх джерел інформації. 

За його словами, терористи «Ісламської держави» нібито вимагали, щоби їхні полонені на камеру заявили, що приєднались до бойовиків. Ті начебто відмовились і їх убили.

Нагадаємо, Російський блогер Анатолій Несміян (Ель-Мюрід) оприлюднив на своїй сторінці live journal фотографії, які можуть доводити зв’язок між затриманим у Сирії «російським військовим» та його службою в «ЛНР» на Донбасі. 

Двох російських солдатів взяли в полон 22 вересня. 24 вересня в Сирії загинув російський генерал, який воював на Донбасі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+