Слухати

Цього року кількість відмов у наданні публічної інформації зросла вдвічі, — ІМІ

05 жовтня 2017 - 09:19
За словами виконавчої директорки Інституту масової інформації Оксани Романюк, ця тенденція ставить під загрозу реформу децентралізації
Цього року кількість відмов у наданні публічної інформації зросла вдвічі, — ІМІ / Новини на Громадському радіо

Цього року кількість відмов на запити у наданні публічної інформації зросла вдвічі. Про це в програмі Громадська Хвиля на Громадському радіо повідомила виконавча директорка Інституту масової інформації Оксана Романюк.

«Це дуже багато. За 9 місяців ми зафіксували 31 випадок. Тобто, практично по 3,5 випадки в місяць. За минулий рік це було 1,5 випадки на місяць. Фактично кількість відмов місцевих чиновників, місцевих рад, облрад на запити саме журналістів вражаючи зростає», — пояснила Романюк.

Вона зазначила, що це загальноукраїнська тенденція і про цю проблему треба говорити.

«Зараз триває одна з головніших реформ в Україні — це реформа децентралізації, коли громадяни матимуть більше впливу на прийняття рішень саме на місцевому рівні. На те, як витрачаються саме місцеві  бюджети. І, коли вони не отримують відповіді на запити від публічної інформації, то це ставить під загрозу цю реформу також», — додала виконавча директорка Інституту масової інформації Оксана Романюк.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+