Слухати

Іспанія відмовилась проводити переговори про відділення Каталонії

05 жовтня 2017 - 13:22
У заяві уряду наголошується, що Пучдемон мусить повернутися на шлях закону, перш ніж будь-які переговори можуть відбутися

Мадрид відкинув пропозицію глави Каталонії Карлеса Пучдемона провести переговори про відділення регіону, передає ВВС.

Уряд Іспанії заявив, що не прийме «шантаж» після заяви каталонського лідера про те, що незалежність може бути оголошено на наступного тижня.

У заяві уряду наголошується, що Пучдемон мусить повернутися на шлях закону, перш ніж будь-які переговори можуть відбутися. Водночас зазначається, що критика з боку Пучдемона на адресу короля свідчить про те, що він «відірваний від реальності».

Раніше у вівторок увечері король Феліпе виступив із телевізійною заявою, у якій назвав голосування на референдумі в неділю незаконним і недемократичним.

Як повідомлялось, Пучдемон у телезверненні пізно в середу звинуватив іспанського короля в тому, що той підтримав позицію Мадрида щодо незаконності референдуму, та наголосив, що «даний момент вимагає посередництва».

Однак, за словами Пучдемона, король відхилив роль модератора, надану йому Конституцією.

1 жовтня у Каталонії відбувся референдум про незалежність від Іспанії. Мадрид оголосив голосування незаконним і намагався його зупинити за допомогою силовиків, у результаті чого постраждали більше 900 людей. 

Король Іспанії Філіп VI не визнав референдум за незалежність у Каталонії

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+