Слухати

«Нагадує реальність у Північній Кореї» — МОЗ не погодило проект закону Мінсоцполітики

05 жовтня 2017 - 14:50
Заступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський у несподіваній формі відмовився погоджувати проект закону, поданий Міністерством соціальної політики

Про цей йдеться у копії відповіді МОЗ на лист від Мінсоцполітики, яку опублікували користувачі соцмережі Facebook.

«Міністерство охорони здоров’я України розглянуло лист Міністерства соціальної політики України від 14.07.2017 №14 389/0/2-17/37 щодо погодження проекту Закону України «Про Національний банк даних про дітей та сім’ї з дітьми», — йдеться у відповіді.

У документі МОЗ повідомило, що категорично відмовиляє погоджувати проект Міністерства соціальної політики про «Про Національний банк даних про дітей та сім’ї з дітьми».

У МОЗі зазначили, що проект закону «нагадує сюжети творів Дж. Орвелла та реальність у Північній Кореї»

Документ підписаний заступником міністра охорони здоров’я Олександром Лінчевським.

Англійський письменник Джордж Орвелл відомий повістю-антиутопією «Кологосп тварин», яка є алегорією на революцію 1917 року і наступні події в СРСР. Також Орвелл є автором іншої антиутопії «1984», яка розповідає історію Вінстона Сміта і його деградації під впливом тоталітарної держави, в якій він живе.

Читайте також: Секрети успіху Агати Крісті, Джорджа Орвелла і Рея Бредбері розкриті

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+