Слухати

У Росії обшукують помешкання працівників руху «Відкрита Росія» у «справі ЮКОСа» / Новини на Громадському радіо

У Росії обшукують помешкання працівників руху «Відкрита Росія» у «справі ЮКОСа»

05 жовтня 2017 - 09:55
Російські слідчі від ранку обшукують помешкання шістьох працівників громадської організації «Відкрита Росія»

Зранку 5 жовтня слідчі прийшли з постановою про обшук до головного редактора «Відкритої Росії» Вероніки Куцило, до батьків голови руху Олександра Соловйова, до системного адміністратора редакції Артема Мініча та до доньки головного редактора Центру управління розслідуваннями Андрія Коняхіна.

Як повідомляється на сайті «Відкритої Росії», слідчі дії проводяться в рамках «справи Юкоса» № 18 / 41-03.

Згодом обшуки  почали проводити у ще двох співробітників руху «Відкрита Росія»: виконавчого директора Тимура Валєєва і колишнього співробітника руху Миколи Левшіца.

Наразі відомо, що слідчі пішли з квартири батьків Олександра Соловйова і з квартири Артема Мініч

«Справа ЮКОСа» пов’язана із з кримінальним переслідуванням основних співвласників російської нафтової компанії «ЮКОС» М. Ходорковського і П. Лебедєва. У 2003 році російська прокуратура розпочала вісім кримінальних розслідувань проти нафтової компанії «ЮКОС».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+