Слухати

Херсонщина: Укртрансбезпека ліквідовує наслідки витіку нафти у водосховище

06 жовтня 2017 - 20:04
Заступник голови Укртрансбезпеки запевнив, що з цією ситуацією впораються протягом доби
Херсонщина: Укртрансбезпека ліквідовує наслідки витіку нафти у водосховище / Новини на Громадському радіо

В Херсонській області ліквідовують наслідки витоку нафти до Каховського водосховища, повідомляє naberejna.com.ua.

Аварія сталася 5 жовтня о 6-ї годині ранку в між селами Каїри і Василівка. Там затонула баржа «Олександр Житник» і стався розлив нафтопродуктів.

До Херсонщини прибув заступник Голови Укртрансбезпеки Дмитро Петренко. Він повідомив, що в зоні встановлені бонові загородження. Для повторної ліквідації нафтопродуктів застосували абсорбент. 

«Ми моніторимо ситуацію, треба подивитись, чи не буде більше витіку. Точної інформації, скільки було нафтопродуктів на цій самохідній баржі у нас немає. Інформація, яку нам надає судновласник, не відповідає дійсності», - сказав Дмитро Петренко.

Заступник голови Укртрансбезпеки запевнив, що з цією ситуацією впораються протягом доби. 

«Зараз з’ясовується, в якому стані знаходиться судно. На жаль, судновласник відмовляється замовляти послуги водолазної служби. Нам доведеться це зробити за рахунок державних коштів. Треба зрозуміти, яке було пошкодження та скільки там реально ще знаходиться нафтопродуктів», - зазначив Дмитро Петренко.

Причина затоплення судна з’ясовується. Також він наголосив, що судновласник буде притягнутий до відповідальності згідно чинного законодавства: 

«Санкції будуть застосовані й до компанії судновласника. На даний час є вже кримінальне впровадження. І буде висновок комісії Укртрансбезпеки, яка буде проводити розслідування».

Екологічна служба взяла проби води і скоро надасть дані лабораторних досліджень, які дозволять оцінити масштаб збитків.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+