Слухати

Парубій підписав закон щодо особливого статусу ОРДЛО з порушенням регламенту, — Ігор Луценко / Новини на Громадському радіо

Парубій підписав закон щодо особливого статусу ОРДЛО з порушенням регламенту, — Ігор Луценко

06 жовтня 2017 - 22:32
За словами народного депутата, він разом з Альоною Шкрум підготував постанову про скасування результатів

Ухвалення Закону про продовження особливого статусу окремих районів Луганської та Донецької областей було зроблено з порушенням. Про це в програмі Громадське Хвиля на Громадському радіо повідомив народний депутат Ігор Луценко.

Він зазначив, що голосував проти:

«Більше того, одразу разом з колегою Альоною Шкрум ми побігли готувати постанову про скасування результатів, оскільки там було грубе регламентне порушення. Парубій мусив тоді зупинити засідання, оскільки було скоєно річ, яка має ознаки злочину в залі. Друге — було «кнопкодавство», — сказав народний депутат.

За його словами, спікер Верховної Ради два дні мусив не підписувати цей закон, щоб була можливість зареєструвати постанови:

«Він же підписав його одразу, що є порушенням регламенту, а тим більше тоді, коли вже були зареєстровані постанови від Самопомочі, від нас. Поки вони не були прогосовані, взагалі Парубію його не можна було підписувати. Це нюанси регламенту».

Читайте такожВесь парламентаризм був кинутий, — Ігор Луценко про голосування за судову реформу

Нагадаємо, 6 жовтня Верховна Рада проголосувала за законопроект, який продовжує особливий статус Донбасу.

У законі йдеться про те, що особливий статус окремих районів Донбасу буде продовжено на рік виключно після виконання всіх умов, викладених у статті 10 закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей», зокрема після виведення усіх незаконних збройних формувань і військової техніки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+