Слухати

СБУ хоче обмежити поїздки до Росії для політиків

06 жовтня 2017 - 11:50
СБУ ініціоювала законопроект, де передбачена кримінальна відповідальність чиновників за відвідування РФ з метою заподіяння шкоди націнтересам

Служба безпеки України пропонує обмежити поїздки в Росію для українських політиків, чиновників, представників органів місцевого самоврядування та громадських діячів, передає прес-служба СБУ.

У СБУ вважають, що закон дозволить більш ефективно протидіяти гібридної війні, що проводиться країною-агресором проти України.

Зазначається, що з 2014 року з метою підвищення рівня національної безпеки, відомством розроблені зміни в більш ніж 30 законодавчих актів, у тому числі парламентом вже схвалені зміни до Закону України Про боротьбу з тероризмом, а також проект закону Про основні засади забезпечення кібербезпеки України.

У новому законопроекті передбачена кримінальна відповідальність чиновників за відвідування РФ з метою заподіяння шкоди національним інтересам України.

Відповідну статтю пропонується додати до Кримінального кодексу України. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+