Слухати

В Генштабі розповіли, як шпигують за військовими за допомогою БПЛА / Новини на Громадському радіо

В Генштабі розповіли, як шпигують за військовими за допомогою БПЛА

06 жовтня 2017 - 14:33
За останній час два такі випадки були зафіксовані третього жовтня

В Генштабі повідомили про два випадки, коли над військовими частинами були помічені безпілотні літальні апарати. Обидва випадки сталися 3 жовтня.

Перший трапився над технічною територією військової частини, що дислокується у місті Сміла, Черкаської області,

«Було помічено проліт безпілотного літального апарату. БПЛА, що рухався на висоті близько 150-200 метрів, спостерігався протягом 10 секунд. Чатовий, що помітив літальний апарат, вогонь на ураження не відкривав, тому що БПЛА перебував у секторі, в якому заборонено стрільбу», — пояснили в Генштабі.

Під час огляду території військової частини по маршруту руху безпілотного літального апарату було виявлено електронний маячок з автономним джерелом живлення.

Того ж дня біля військової частини в Чорнобаївці Херсонської області військовослужбовці затримали трьох цивільних людей, які керували польотом безпілотного літального апарату.

«Після огляду БПЛА встановлено, що це квадрокоптер-іграшка без ознак носіїв технічних пристроїв відео (фото) спостереження», — повідомили в Генштабі.

Там зазначили, що всього ж протягом 2017 року військовослужбовці Збройних Сил України зафіксували 72 випадки застосування БПЛА в районах розташування військових частин.

Затримано 26 людей, які керували безпілотними літальними апаратами. У окремих випадках для збиття даних апаратів застосовувалася зброя. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+