Слухати

Європейський суд просить РФ надати інформацію щодо лікування Павла Гриба, — адвокат

06 жовтня 2017 - 17:16
Також Європейський суд запрошує українських лікарів до Павла Гриба і хоче отримати їхній висновок щодо стану його здоров'я перед прийняттям рішення щодо застосування термінових заходів
Європейський суд просить РФ надати інформацію щодо лікування Павла Гриба, — адвокат / Новини на Громадському радіо

Європейський суд запрошує українських лікарів до Павла Гриба і хоче отримати їхній висновок щодо стану його здоров’я перед прийняттям рішення щодо застосування термінових заходів, повідомила на своїй сторінці адвокатка Євгенія Закревська.

Про це йшлося в листі від Європейського суду з прав людини, який вона отримала.

Також Європейчький суд просить РФ надати інформацію щодо лікування, яке отримує Павло Гриб (за словами Закревської, цього не було в документах РФ, наданих суду) і документацію щодо стану його здоров’я в друкованому вигляді.

З відповідним проханням до Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової звернулася український омбудсмен Валерія Лутковська.

ombudsmen.jpg

Звернення Валерії Лутковської до Тетяни Москалькової //
Звернення Валерії Лутковської до Тетяни Москалькової
 

Читайте також: РФ не дозволяє передавати Павлу навіть медикаменти, — Ігор Гриб

Нагадаємо, 19-річний Павло Гриб зник на території Білорусі 24 серпня. Він поїхав до Гомеля на зустріч з громадянкою Росії, з якою познайомився у соцмережах і яка теж прибула до Гомеля.

Згодом в МЗС повідомили, що Павло Гриб перебуває у російському СІЗО.

8 вересня від адвоката Андрія Сабініна стало відомо, що Павло Гриб поміщений під варту. За його словами, Грибу було пред’явлено звинувачення за ст. 205 КК РФ (терористичний акт).

Як повідомляло Громадське радіо, адвокат зниклого в Білорусі і утримуваного Павла Гриба зустрівся зі своїм підзахисним в Краснодарському СІЗО

Станом на 18 вересня батько Павла Гриба Ігор повідомляв, що досі не відомо, у чому конкретно звинувачують його сина. 

Читайте також: У Павла Гриба був квиток назад в Україну: як і коли викрали юнака?

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+