Слухати

Мер Миколаєва вважає недовіру йому частиною протистояння БПП і Самопомочі / Новини на Громадському радіо

Мер Миколаєва вважає недовіру йому частиною протистояння БПП і Самопомочі

07 жовтня 2017 - 14:03
Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич коментує голосування депутатів щодо визнання його роботи незадовільною

5 жовтня за рішення про визнання роботи міського голови Сєнкевича незадовільною проголосували 40 депутатів

«То, что такое событие может произойти я понимал еще в 2015 году, — заявив Олександр Сєнкевич в ефірі Громадського радіо. — Потому что заходил в городской совет, в котором из 54 депутатов — 26 были из Опозиционного блока. Это половина минус один. 9 из партии  «Наш край» — это бывшие регионалы, который также добавляли до большинства. 9 от БПП. И 10 от «Самопомощи». Понятно, что принимать решения при помощи голосов «Самопомощи» и БПП приходилось было сложно. Я понимал, что такое может произойти в любой момент. 

 Каждый из фракции, кто голосовал против меня, им всем что-то обещали. Или средства, или позиции. Как бояры. Хочу отметить, что один из депутатов БПП — Давид Макарьян чуть ли не каждого там контролировал, как каждый подходил и голосовал».

Депутати міськради Миколаєва вимагають імпічменту мера Сенкевича. Один з депутатів, виступаючи після відкриття засідання, повідомив, що проект рішення про відставку міського голови був поданий ще в травні цього року і пройшов всі необхідні узгодження. В результаті проект рішення про дострокове припинення повноважень мера було внесено до порядку денного. Про те, чому і завдяки кому відправили у відставку мера Миколаєва читайте тут.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+