Слухати

На Луганщині стоматологи  лікували військових у мобільному кабінеті(ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

На Луганщині стоматологи лікували військових у мобільному кабінеті(ВІДЕО)

07 жовтня 2017 - 15:41
Стоматологи оглянули сотні військовослужбовців та надали медичну допомогу окремим із них

На Луганщині у військових частинах оперативно-тактичного угруповання «Луганськ» завершили працювати лікарі-стоматологи із числа членів Громадської організації «Об’єднання волонтерів Запоріжжя».

Вони оглянули сотні військовослужбовців та надали медичну допомогу окремим із них. Про це йдеться у описі до відео Війського телебачення. Зазначається, що тільки у 10-й окремій гірсько-штурмовій бригаді близько 90 армійців звернулися до професійних лікарів зі своїми зубними проблемами.

Цивільний стоматолог із Закарпаття Володимир Степа розповідає про те, чому їздив до військових:

 «Я живу на Закарпатті та із задоволенням роблю перерви у основній роботі, аби поїхати із однодумцями зі всієї країни до Донбасу, де на нашу допомогу чекають справжні патріоти України. Адже ми розуміємо, що воїни у цей важкий для всієї держави просто не мають можливість залишити місце служби і відвідати лікарню чи госпіталь. Тому самі стараємося прибувати до них. Тільки за крайній рік ми з друзями вже 7 разів виїжджали до учасників АТО».

Як повідомляється, чоловік має понад тридцятирічний стаж і окрім огляду та лікування зубів, він старається передати хлопцям і дівчатам у одностроях свій позитивний настрій. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+