Слухати

Бойовики ОРЛО оголосили в розшук одного зі своїх «чиновників»

08 жовтня 2017 - 09:04
Його звинувачують в перевищенні службових повноважень із застосуванням насильства
Бойовики ОРЛО оголосили в розшук одного зі своїх «чиновників» / Новини на Громадському радіо

В «ЛНР» оголосили в розшук Дмитра Захарченка, який називає себе «начальником ВБНОН МВС ЛНР.» Відповідна інформація розміщена на сайті телеканалу угруповання.

«Слідчим відділом слідчого управління Генеральної прокуратури Луганської Народної Республіки за вчинення злочину, передбаченого пунктом а), частини 3, статті 354 КК Луганській Народної Республіки розшукується Захарченко Дмитро Федорович, 11.12.1980 року народження, уродженець м Луганська, який займає посаду начальника ВБНОН МВС ЛНР», — йдеться в повідомленні.

Вказана стаття в «законі» бойовиків означає, що Захарченко перевищів посадові повноваження, чим істотно порушив права і інтереси громадян. При цьому йдеться і про застосування насильства абовикористання зброї

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+