Слухати

Іран погрожує США у випадку нових санкцій

08 жовтня 2017 - 12:36
Раніше Трамп заявив про фінансуванні Іраном Північної Кореї
Іран погрожує США у випадку нових санкцій / Новини на Громадському радіо

Іран заявив, що регіональні військові бази США будуть під загрозою у разі прийняття нових санкцій.

Про це з посиланням на державні ЗМІ повідомляє Reuters.

«Як ми вже повідомляли раніше, якщо новий закон про санкції в Америці буде прийнятий, ця країна повинна буде перемістити свої регіональні бази за межі 2000-кілометрової зони дії ракет Ірану», — заявив командир іранської гвардії Мохаммад Алі Джафарі.

У п’ятницю Білий дім повідомив, що у рамках нової стратегії щодо американсько-іранських відносин президент Дональд Трамп оголосить про відповідь Вашингтона на ракетні випробування Ірану.

Іранська влада обурюється наміром США внести Корпус вартових Ісламської революції (частини іранської армії) у список терористичних груп.

«Якщо ця новина про тупість американського уряду у віднесенні Корпусу вартових Ісламської революції до терористичних угрупувань підтвердиться, то Корпус вартових Ісламської революції вважатиме американську армію подібною до Ісламської держави у всьому світі, особливо на Близькому Сході», — додав Джафарі.

Джафарі сказав, що Сполучені Штати помиляються, вважаючи, що такі дії підштовхнуть Іран до перемовин у регіональних питаннях.

Раніше Дональд Трамп заявив, що Іран фінансує Північну Корею.

«Вони фінансують Північну Корею, вони торгують з Північною Кореєю, вони ведуть з нею справи», — сказав Трамп.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+