Слухати

Росія погодилася обговорити затримання українських прикордонників, — ДПСУ

08 жовтня 2017 - 11:46
Українського консула не допустили до затриманих прикордонників
Росія погодилася обговорити затримання українських прикордонників, — ДПСУ / Новини на Громадському радіо

Російські та українські прикордонники завтра, 9 жовтня, проведуть зустріч, де обговорять затримання двох офіцерів Сумського прикордонного загону.

Про це Громадському радіо повідомив речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

«Завтра є попередня домовленість про проведення прикордонно-представницької зустрічі. Ми сподіваємося, що ця зустріч дозволить нам принаймні, по-перше, прояснити обставини зникнення наших військовослужбовців, тобто те, яким саме чином вони потрапили до рук росіян. По-друге, це дасть можливість зрозуміти власне позицію Росії з приводу того, як вони бачать майбутнє вирішення цієї проблеми», — розповів Слободян.

За його словами, зустріч відбудеться на ділянці кордону, вона буде закритою, на ній будуть присутні лише представники прикордонних відомств.

Українського консула до офіцерів ДПСУ не допустили, повідомив Слободян.

Нагадаємо, 3 жовтня двоє офіцерів відділу прикордонної служби «Зноб-Новгородське» Сумського прикордонного загону здійснювали моніторинг ділянки державного кордону. Із прикордонниками перервався зв’язок близько 20.00.

4 жовтня Росія офіційно підтвердила затримання українських прикордонників.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+