Слухати

Розмінування Калинівки: рятувальники виявили майже 1700 боєприпасів (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Розмінування Калинівки: рятувальники виявили майже 1700 боєприпасів (ФОТО)

08 жовтня 2017 - 09:44
Проводиться очищення від вибухонебезпечних предметів місцевості у 5-ти кілометровій зоні навколо арсеналу

Станом на 07 год. 8 жовтня відкритих осередків горіння та вибухів боєприпасів на території складу боєприпасів в місті Калинівка Вінницької облатсті не спостерігається, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій. 

Піротехніки працюють за заяквами від населення щодо виявлення підозрілих предметів. Усього з початку виконання робіт отримано та виконано 398 заявок.

«Обстежено на наявність вибухонебезпечних предметів 20,368  тис. га території з 30,4 тис. га. Проводиться очищення від вибухонебезпечних предметів місцевості у 5-ти кілометровій зоні навколо арсеналу» — повідомляють рятувальники.

У ході проведення робіт з гуманітарного розмінування виявлено, вилучено та передано представникам 48 арсеналу – 1690 вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо, увечері 26 вересня на базі боєприпасів у Калинівці, що під Вінницею, почалися вибухи. У СБУ повідомили, що за даним фактом було відкрито кримінальне провадження за статтею «диверсія». 

Начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко заявив, що вважає себе відповідальним за вибухи на складі боєприпасів у Калинівці Вінницької області.

boyeprypas1.jpg

Боєприпас впав на вулиці // ДержСНС
Боєприпас впав на вулиці
ДержСНС

boyeprypas2.jpg

Боєприпас // ДержСНС
Боєприпас
ДержСНС

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+