Слухати

Тренування артилеристів в зоні АТО (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Тренування артилеристів в зоні АТО (ВІДЕО)

08 жовтня 2017 - 08:37
Такі навчання проводять не менше, ніж два рази на місяць

Підрозділи опретивно-тактичного угруповання «Маріуполь», що мають на озброєнні нарізну та реактивну артилерію, в рамках тренування з управління вогнем та бойовими стрільбами, пострілами зі штатного озброєння здійснили вогневе ураження умовних морських цілей противника, повідомляє Військове тебелачення.

Офіцер управління Роман розповідає, за задумкою тренування, один ботальйон морської піхоти супротивника мав всадитись на узбережжі, де стоять українській військові. 

«Але вони були заздалегідь помічені нашими підрозділами берегової охорони. Вчасно підтягнуті артилерійські підрозділи, які здійснили вогневе ураження супротивника», — розповів військовий.

Такі навчання проводять не манше ніж два рази на місяць, додав військовий.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+