Слухати

В Туреччині можна купити проїзний на літак / Новини на Громадському радіо

В Туреччині можна купити проїзний на літак

08 жовтня 2017 - 11:47
Переоформити квиток, куплений за проїзним, на іншу людину не можна

Турецька авіакомпанія Atlasglobal запропонувала пасажирам безлімітні проїзні. Вони дадуть право на польоти в бізнес-класі без будь-яких обмежень, повідомляє «Закон і бізнес».

Діятиме такий проїзний тільки з 1 жовтня 2017 до 30 травня 2018 року. Він обійдеться в близько $1000 для внутрішніх рейсів і $3500 для решти маршрутів, врахрвуючи міжнародні.

У вартість квитка входять відвідини бізнес-залу, збільшена норма багажу й покращене харчування. Як уточнив перевізник, при перельотах пасажирові доведеться сплачувати всі податки та збори, розмір яких відрізняється залежно від напрямку.

Якщо всі квитки бізнес-класу на якийсь рейс будуть розкуплені, пасажир зможе полетіти в економ-салоні. Правда, переоформити квиток, куплений за проїзним, на іншу людину не можна.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+