Слухати

Вибух в Гані: точна кількість загиблих та поренених невідома (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Вибух в Гані: точна кількість загиблих та поренених невідома (ВІДЕО)

08 жовтня 2017 - 11:24
Над містом можна було побичити гігантські вогняні кульки, а на вулиці було розгорнуто кілька пожежних машин та машин швидкої допомоги

Ввечорі 7 жовтня в столиці Гани Аккрі вибухнув природний газовий пункт, пише Reuters. Точна кількість загиблих та поранених невідома.

«На жаль, є деякі смертельні випадки, і ми прагнемо отримати дані», — повідомив місцевій радіостанції заступник міністра інформації Коджо Оппонг Нкрума.

 «Є також чимало поранених», — додав він та сказав, що головний прорив контролюється. 

Кілька очевидців повідомили Reuters, що вони припускають, що загинули чотири чи п’ять людей, хоча деякі тіла могли бути вилучені із місця.

Вибух стався приблизно о 7:30 вечора за місцевим часом (1930 GMT) на державній скрапленій газовій станції GOIL і розповсюдиввся на АЗС через дорогу на Атомній станції міста, розповів свідок Reuters.

Над містом можна було побичити гігантські вогняні кульки, а на вулиці було розгорнуто кілька пожежних машин та машин швидкої допомоги.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+