Слухати

На пункті пропуску «Станиця Луганська» встановили вуличне освітлення / Новини на Громадському радіо

На пункті пропуску «Станиця Луганська» встановили вуличне освітлення

09 жовтня 2017 - 09:55
Вуличне освітлення включає 13 LED-світильників потужністю 100 Вт кожен і 1 LED-прожектор потужністю 200 Вт

КПВВ «Станиця Луганська» та на ділянці дороги в луганському напрямку до  «нульової» позначки отримала вуличне освітлення.  Про це повідомляє прес-служба Луганського енергетичного об’єднання.

Роботи виконувало Станично-Луганського РЕМ на прохання Станично-Луганської райдержадміністрації.

У прес-службі відзначили, що вуличне освітлення включає 13 LED-світильників потужністю 100 Вт кожен і 1 LED-прожектор потужністю 200 Вт. При цьому освітлення складається з двох секцій, які включаються незалежно один від одного і висвітлюють безпосередньо КПВВ і ділянку дороги. Загалом протяжність змонтованої ЛЕП становить близько 650 м (24 опори).

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+