Слухати

«ОККО» заявляє про призупинення будівництва АЗС на вул. Ревуцького у Києві  / Новини на Громадському радіо

«ОККО» заявляє про призупинення будівництва АЗС на вул. Ревуцького у Києві

09 жовтня 2017 - 15:13
Конфлікт навколо будівництва АЗС триває вже кілька місяців — у компанії наголошують, що роботи здійснюються у законний спосіб, однак активісти заявляють про нецільове використання землі

Будівництво АЗС на вулиці Ревуцького в Дарницькому районі Києва буде призупинено до завершення всіх спорів у правовому полі. Про це йдеться у повідомленні прес-служби мережі «ОККО».

«Для того, щоб розібратися в ситуації, яка склалася навколо АЗК на Ревуцького, 8-К, ПАТ «Концерн «Галнафтогаз» провело переговори із забудовником земельної ділянки і фактичним власником нерухомості ТОВ «Гуель Парк». У рамках зустрічі було прийнято спільне рішення про зупинку будь-якого виду робіт із реконструкції об’єкта нерухомості під АЗК до завершення всіх спорів у правовому полі», — сказано у заяві компанії.

У прес-службі «ОККО» також наголошують на готовності компанії до діалогу з місцевими жителями.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, 4 жовтня на території Харківського житлового масиву Києва представники партії «Національний корпус» і місцеві мешканці вийшли на акцію протесту проти будівництва АЗС. Активісти пошкодили АЗС: побили вікна та зламали обладнання.

У Поліції Києва заявили про те, що під час сутичок постраждали семеро поліцейських.

За даними Червоного хреста, окрім поліцейських, постраждали ще троє журналістів і п’ятеро протестувальників. 

5 жовтня Апеляційний суд Києва заарештував земельну ділянку й заборонив будівництво на території автозаправної станції на вулиці Ревуцького у Києві.

Конфлікт навколо будівництва АЗС триває вже кілька місяців. У липні Громадське радіо розповідало історію активістки Віри Ченчик, яка понад п’ять днів голодувала під КМДА через будівництво АЗС біля її будинку.

За її словами, в цій ситуації йдеться про нецільове використання землі — «ділянка була надана під реконструкцію відкритої автостоянки з автосервісом для водіїв, а зараз будується АЗС».

Проте у компанії заявляють, що реконструкція комплексу здійснюється у законний спосіб, і посилаються на нібито чинні дозвільні документи на будівництво.

У відповідь на запит Громадського радіо у Державній архітектурно-будівельній інспекції України 2 серпня повідомили, що замовнику будівництва ТОВ «Гуель Парк» було видано дозвіл на виконання робіт з реконструкції будівлі сервісного обслуговування під багатопаливну автозаправну станцію на перетині вул. Ревуцького та вул. Анни Ахматової.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+